Branda modelleri

Branda Modelleri

Branda modelleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, bizleri arayarak telefonda anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Zip Perde

Zip perde

Zip perdeler genellikle cafe, restoran teraslar ve kış bahçesi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Sistemde kullanılan özel kumaşlar ile sistemin yağmur su geçirmez olmaları sebebiyle özellikle yağmur ve

Şeffaf Branda

Şeffaf branda

Özellikle kafe ve restoran tarzı işletmeler için dış tarafta kullanılan şeffa mikadan yapılan şeffaf branda üretimi yapmaktayız.

Araç Dolu Brandası

Araç dolu brandası

Araçlarınızı her türlü dış etkenlerden korumak için firmamız tarafından özel olarak üretilen araç dolu brandası araçlarınızın boyutuna göre satışını yapmaktayız.

Otopark Brandası

Otopark brandası

Mevsimlerin değişmesiyle beraber araçlarımızı dış etkenlerden korumak için otopark işletmeleri burada yer alan araçları korumak için otopark brandası üretimi yapıyoruz.

Halı Saha Brandası

Halı saha brandası

Halı saha gibi yerleri her türlü mevsimsel etkilerden korumak için özel olarak üretilen halı saha brandası firmamız tarafından satışı yapılmaktadır.

Tekne Brandası

Tekne brandası

Tekne brandası teknelerin her yıl mevsim şartlarından etkilenen tekneler için uygun ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan branda modelleridir.

Cami Kapı Brandası

Cami kapı brandası

Özellikle kış günlerinde daha rahat ibadet edilmesini sağlayan camii kapı brandası sayesinde camiiler soğuktan korunmaktadır.

NYÇ Otomatik Tente