Karpuz Tente

Karpuz Tente

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Karpuz Tente

Karpuz tente tente modelinin karpuzu andırmasından dolayı bu ismi almıştır. Görüntüsü yarım bir karpuz gibidir.

Karpuz tente, genel olarak camlarda kullanılır. Cam üstleri, kapı girişleri için uygundur. Restoran gibi özel mekanlar, estetik bir görünüm sağlamak açısından tercih eder. Son derece şık bir görüntüsü olduğundan uzun zamandan beri çok sayıda talep aldığımız bir modeldir. Uygulama ve üretim konusunda son derece deneyimli olduğumuz için hizmetimizden faydalanmanızı öneriyoruz. Dilerseniz belirlenen alana karpuz tentenin yapımı için işlemleri başlatabilirsiniz.

Karpuz tente ve diğer tente modelleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz…

Karpuz Tente Modelleri

Açılır olan, sabit olan gibi pek çok tente modeli var. Karpuz tente modelleri arasında da bu seçeneklere yer verilmiş olduğunu söyleyebiliriz. Siz de hemen bu tente modelleri arasında yer alan seçenekleri değerlendirip ona göre hareket edebilirsiniz. Hem güvenli hem de kaliteli uygulamalar ile sizlere hizmet veriyoruz.

Camlara özel tente: Camlara özel uygulamalar ile tente yapılabilir. Karpuz tente camların boyutuna göre uygulanır.
Kapılara özel tente: Kapılar için de karpuz tente uygulaması var. Kapının üstünde yer alan alanda yağmuru ve güneşi engeller. Aynı zamanda dekoratitir.

Restoran ve cafe girişleri için karpuz tente: En çok uygulanan alandır.

Karpuz tente çeşitleri verilmiştir. Uygulama talep edilmesi durumunda ekibimiz tarafından ölçüler alınacak ve uygulamalar yapılacaktır. Tüm bunları değerlendirmeniz durumunda siz de belirlenen modelde ve çeşitte uygulama talep edebilirsiniz. Kullanım şık ve kolay olacak. 

Karpuz Tente Fiyatları

Tente fiyatlarının verilmesini sağlıyoruz. Uygulama öncesinde hem boyut hem de direkt olarak fiyat konusunda bilgilendirme yapılması durumunda sorun yaşamadan hizmet alabilirsiniz. Ekonomik ödemelerin değerlendirilmesi durumunda, hemen hizmetten faydalanmak mümkün olacak. İndirimli fiyatları kaçırmadan, Karpuz tente fiyatları için sunulan seçenekler üzerinden hizmet alabilirsiniz. Ekonomik ödemeler sayesinde, sorunsuz bir şekilde tente uygulamaları yapılacak. 

İndirimler;
Karpuz tente izmir zaman zaman tente modellerine göre uygulama yapıyoruz. Ekonomik ödemeler dışında, direkt olarak indirimlerimiz de mevcut. Siz de dilerseniz ekibimiz ile iletişime geçerek bu alanda avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. Seçim sizin. 


NYÇ Otomatik Tente