Otomatik Pergole

Otomatik Pergole

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Otomatik Pergole

Otomatik Pergole nedir?

Dış mekanlarınızı genişletmenize ve uzun süre kullanmanıza olanak veren Otomatik Pergole Tente bir raylı tente sistemidir. Pergola ürünleri oldukça faydalı olduklarından büyük  avantaj sağlamaktadırlar.

Bu tenteler sayesinde açık alan kısımları hem yaz hem de kış aylarında kullanıma uygun hale gelir. Yazın sıcak havalarda açılabilen bu  otomatik tenteler, dış alanı da kullanıma katar.Ama eğer  güneşten rahatsız olunursa o durumda  kapatılabilir. Kış aylarında ise alanın kapalı alana dönüşmesini sağlar.

Otomatik pergole ürünleri genellikle verandalarda, kahvaltı salonu, kafeterya, restoran ve lokanta gibi türlü mekanlarda, açık havada bulunan yaz ya da kış bahçelerinde, havuzlarda ve daha bir çok yerde bu sistemler tercih edilerek bahse konu alanın üstü isteğe göre açılıp kapatılabilir.

Otomatik Pergola sistemlerinin bir başka özelliği ise otomasyon sistemine sahip bir kumanda ile kolayca kullanılabilir olmasıdır. Pergola sistemleri, tüm mimari yapı ve projelere sağlayabildikleri uyum ve onlara kattıkları değer ile görsel yönden de alanların zenginleşmesini sağlar.

Bu tente sayesinde yatay olarak ya da kıvrımlı alanlar tente sistemiyle kapatılarak bir çatı havası oluşturulmaktadır. Otomatik pergole her alana uygun konsepti ile istenilen her alana farklı yapılarda uygulama yapan firmamız Nyç tente sizler için en kaliteli ürünleri hizmetinize sunacaktır.

 

Otomatik Pergole Kullanım Alanları


Beğendiğiniz  tente modellerini dilerseniz uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Elektrikli ve motorlu otomatik tente seçeneklerimiz sayesinde daha az zahmetle tentenizi kontrol edebilirsiniz.

Güneş ışınlarının geliş açısına göre tentetin açısını kendinize göre ayarlayabilir ve gölge ortamının günün saatine göre daha da  arttırabilirsiniz.Bu sayede mevsim şartlarının durumuna  göre yazın tadını yaşamaya devam edebilirsiniz.

Son yıllarda gelişen teknolojinin de yardımı ile eski usul manuel olarak açılıp kapatabilen pergole sistemleri küçük ve dayanıklı yeni nesil motor ve elektronik aksamların yardımı ile otomatik olarak açılıp kapanabilir hale gelmiştir.

Uzaktan kumanda ile kısa süre içinden açılıp kapanabilen bu otomatik pergole sistemleri eklenebilen bazı sensörleri sayesinde belli iklim koşullarını kendiliğinden algılayarak sizin müdahalenize gerek duymadan kendiliğinden açılıp kapanabilirler.

 

Otomatik pergole fiyatlarımız

 

Otomatik pergole fiyatları alternatif ürünlere göre daha ekonomiktir. Fiyat avantajının yanı sıra müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığını göstermeye gayret etmekteyiz.

Nyç tente olarak fiyatları kullanılacak tentenin çeşidine, büyüklüğüne ve otomatik olup olmadığına göre değişiklik gösterdiğinden sağlıklı olarak tente fiyatları sunuyoruz. Biz hem üretici hem de montaj yapacağımız ve ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız otomatik pergole konusunda en avantajlı teklifler sunacağından emin olabilirsiniz.


NYÇ Otomatik Tente