Kasetli Tente

Kasetli Tente

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Kasetli Tente

Kasetli tente otomatik açılıp kapanabilen en modern tente üretimlerimiz arasında yer almaktadır. Tente hem gölge yapar hem de ışıklandırma olarak kullanılabilir.

Kasetli tente, kullanımı son derece pratik ve kolaydır. Kompak bir dizayn ile son derece şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca üretimlerimizde renk seçimi konusunda da karşınıza çıkacak birçok seçenek olacaktır. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda sorunsuz bir şeklide kullanabileceğiniz tente üretiminin olmasını sağlamış olacaksınız. Kumaşın ve çalışma mekanizmasının doğallığının bozmadan özel üretim yapıyoruz. Alana uygun şekilde tasarlayarak en hızı şekilde montaj işlemlerini tamamlıyoruz.

Kasetli Balkon Tentesi

Kasetli tente modellerinde çok sayıda seçenek var. Kasetli balkon tentesi modelleri otomatik olarak hareket eden tenteler olduğundan çok fazla tercih ediliyor. Bu durumda direkt olarak tentelerde modelleri incelemeniz yeterli olacak. Size sunulacak olan seçenekleri değerlendirmeniz durumunda, tente üretiminin ona göre yapılmasını sağlayabiliriz.

2 adet Direk
Direklerinde arasında makas
Direklerin hareketini sağlayan tabla şeklinde iskelet yapısı
Seçilen özel malzemeler
Talep edilen renkler ve kumaşlar (logolu baskı – isimler)

Gibi seçenekler mevcut. Direkt olarak üretimin nasıl olmasını istediğinize göre hareket ederek, ona göre malzeme temin etmekteyiz. Siz de hemen Kasetli tente İzmir, çeşitleri arasından doğru bir seçim yapabilirsiniz. Tente modellerinin seçenek olarak sunulması, en özel şekilde olacaktır. Güvenli bir şekilde oluşturulan bu seçenekler üzerinden, modelleri değerlendirip sipariş edebilirsiniz. Üretimimiz geniş kapsamda olduğundan, sorun yaşamadan bu alanda tamamen memnun kalacağınız şeklide bir üretim yapılacaktır. 

Kasetli Tente Fiyatları

Fiyatlarımızı belirlerken ilk kriterimiz elbette seçmiş olduğunuz tente modeli oluyor. Bunun dışında direkt olarak fiyat açısından bakıldığında, tentelerin boyutlarından,  kullanılan malzemelerine kadar fiyat açısından belirlenen kriterler oluyor. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, direkt olarak fiyatları değerlendirip ona göre hareket edebilirsiniz. Kasetli tente fiyatları indirimli ödemelerimiz ile sizlere ulaşır. Son derece uygun olan fiyatlarımız ile hizmet vermeye gayet ediyoruz. Siz de hemen sunulan fiyatları değerlendirip sipariş edin. Ödemelerde kolaylık sağlanarak en avantajlı şeklide belirlenen alanlara tente yaptırmanız sağlanıyor olacak. Seçim tamamen sizin.  


NYÇ Otomatik Tente