Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Otomatik Tente İzmir firması olan NYÇ Tente Kaliteyi her zaman en ön planda tutan firmamız teknolojiyi yakından takip ederek genç ve dinamik kadrosuyla kendini sürekli olarak yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

En yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız üretim, montaj ve montaj sonrası desteğiyle kendi ürünlerinin servis hizmetini sağlamaktadır. Kendi alanında oldukça deneyimli personelimiz müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit edip en uygun ve en ekonomik ürünü sunarak fonksiyonel çözümler üretmektedir.

Sizler de sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız telefonda fiyat alabilir ücretsiz keşif imkanından faydalanın.  İzmir Otomatik Tente firması NYÇ ile sizde yaşam alanlarınıza mükemmelliyetçilik katın.Vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin.

İrtibat: 0232 435 03 55

Hakkımızda Ne Düşünüyorlar?

Sizlerden Gelen Başlıca Yorumlar.

Serhat Bey
Serhat Bey

İlginize ve alakanıza teşekkür ederim. Teras katıma yaptırdığım otomatik tente hizmeti için iyi ki nyç tenteyi tercih etmişim.İzmir Otomatik Tente için vazgeçilmezimiz oldular.

Figen Hanım
Figen Hanım

Otomatik tente İzmir Dikilide bulunan yazlığımıza yaptırdık. Güler yüzlü personeliniz için ayrıca teşekkürler.

Mesut Bey
Mesut Bey

Güzelbahçedeki evimize kış bahçesi konsepti uyguladık. Hem tente hem zip perde hem de sürme cam işimizi yaptılar. Ellerinize sağlık.

Ali Bey
Ali Bey

Nyç firması ile daha önceden de çalışma fırsatı bulmuştum. Sadece tente üretimi yapmıyorlar, otomatik kepenk ve dış cephe konusunda da oldukça başarılar. Başarılarınızın devamını dilerim.

Osman Bey
Osman Bey

İzmir Kuşadası bölgesine Balkonumuza şeffaf branda işi yaptılar tam istediğimiz gibi oldu teşekkürler.

Sinem Hanım
Sinem Hanım

İzmir Gaziemir'de yeni açtığımız kafemize otomatik pergola,otomatik tente yaptırdık. Hem kalite hem fiyat konusunda beklentilerimizi fazlasıyla karşıladılar. Ellerinize sağlık. 

Burak Bey
Burak Bey

İzmir de Otomatik Tente işinin en iyisidirler.Kendileri otomatik pergola konusunda da ustalar.Otomatik Pergole işini İzmir Çeşme bölgesine gelerek yaptılar.Teşekkür ederim.

NYÇ Otomatik Tente