Otomatik Pergola

Otomatik Pergola

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Otomatik Pergola


Otomatik Pergola Nedir ?


Otomatik Pergola, bir diğer adıyla da otomatik tente’dir. Otomatik pergolalar alüminyum profiller üzerine kurulan motorlu sistemlerdir. Sistem üzerinde yer alan boru ve motor sayesinde otomatik olarak açılıp kapanmaktadır.

Bu sistemler genelde bahçe, teras ve dükkan önlerinde kışın yağmurdan ve kardan, yazın güneşten korunmak için kullanılır. Amacı dışında olarak dekoratif amaçlı da kullanılan bu sistemler kış bahçesi oluşturmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak üretilmiştir. 

Dilediğiniz renkte uygulanabilen bu sistemlerde dış cephenize ya da konseptinize uygun olarak her ral kodunda uygulanabilmektedir. 

Her hava ve koşulda restoran cafe gibi işletmelerin bahçelerinde müşteri ağırlamanıza da olanak sağlayan bu sistemlerin imalat ve montaj işini Nyç Tente olarak üstleniyoruz. 


Otomatik Pergola Fiyatları

Hem üretici firma hem de montaj yapan firma olmamızın avantajı ile sizlere en kaliteli ürünleri en ekonomik şekilde sunabiliyoruz.

Otomatik pergola fiyatları tamamen ürünün boyutuna göre değişmekte olup talep doğrultusunda opsiyonel seçeneklerle de değişebilmektedir. Örneğin malzeme kalınlığı, motor gücü ve ekstra led talebi gibi özel istekler hizmetin fiyatını arttırmaktadır. Personellerimiz sizin kullanım alanınıza en uygun en kaliteli ürünü sizlere sunacaktır. 


Uygulama yapılacak alanın genişliği ve uzunluğuna bağlı olarak da hizmetin fiyatında değişkenlik gösterebilmektedir. Montaj yerinde ayrıca ihtiyaç duyulabilecek vinç, konsol gibi etkenler de fiyatı etkilemektedir. 


Otomatik pergola garanti koşulları


Otomatik pergola izmir ve tüm illerde ürün ve montaj hatalarına karşılık 2 yıl boyunca sistem garantisi altına alınmıştır. Kullanıcı hatası haricinde gerçekleşebilecek tüm arızalar firmamız tarafından garanti altına alınmıştır.


Ürünlerin uzun yıllar kullanılabilmesi için doğru malzeme kullanımı ve doğru montaj yapımı şarttır. Alanında tecrübeli teknik ekibimiz ile sizlere sorunsuz bir ürün kurulumu sağlayarak sistemleri uzun yıllar kullanmanızı sağlıyoruz. 

Nyç Tente kalitesiyle bu ürüne sahip olmak istiyorsanız hemen bizleri arayın. 7/24 satış, satış sonrası destek ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Telefonda doğru bir fiyat alabilmeniz için genişlik ve açılım ölçülerine ihtiyaç duymaktayız. Eğer bu ölçülere sahipseniz bizleri arayıp anında telefondan yaklaşık fiyat alabilirsiniz. Satış personeli arkadaşlarımızın sizlere en uygun ürünü sunacağından emin olabilirsiniz.NYÇ Otomatik Tente