Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Nedir?

Kış bahçesi olarak bilinen bu alanlar, genellikle havanın soğuk ve yağışlı olduğu zamanlarda doğadan uzak kalmamak adına yapılır.

Soğuk mevsimlerde de bahçe hissini veren bu alanlar, çoğunlukla bahçeli evlerde ya da binaların çatı katlarında veya teraslarda görülür. Kış bahçeleri tercihe göre çok farklı şekillerde dekore edilebilir.Kış Bahçesi soğuk havalarda bahçe benzeri bir alan yaratmasının yanı sıra bulunduğu mekâna estetik bir görünüm de katar.

İsteğe göre tamamen cam ya da bir kısmı cam olarak tasarlanabilir. Bulunduğu alanı doğayla daha iyi birleştirmesi için genelde tamamen cam olarak inşa edilir. Cam olan kısımları, kullanıcının istek ve ihtiyaçlarına göre çeşitli özelliklerde tasarlanabilir. Yapı malzemesi olarak, kışın soğuğa yazın ise yüksek sıcaklığa karşı koruma sağlayan alüminyum kullanılır.

Bu sistemlerin sizlere sağladığı en büyük avantajlardan birisi yıl boyunca güneş ışığında faydalanabilmenizdir. Evinizin bir köşesine, terasına ya da bahçesine yapılacak bu sistem ile sizlere mükemmel bir kullanım alanı sunar.

Kis Bahcesi sistemleri özellikle müstakil evlerinizde, villalarınızda ya da yaz kış kullandığınız yazlıklarınızda kullanım için çok uygun bir sistemdir. Tercih edeceğiniz bu sistemler evlerinize bambaşka bir hava katar ve evinizin değeri konusunda sizi memnun edecek düzeyde de artışlar sağlar.

Kış Bahçesi fiyatları ile balkonlarınızı ya da evinizde bulunan müsait alanları yaz kış kullanabileceğiniz konforlu ve geniş bir mekana dönüştürür ve bütün bir yıl boyunca işlevini sürdürür.

 

Kış Bahçesinin Avantjları

-Bina içine güneş ısısı girişini sınırlayarak ve güneşin aşırı parlaklığını denetleyerek rahat bir çalışma ve yaşam ortamının oluşmasına imkan verir.

-Kış Bahçesi Sistemleri sizlere son derece zarif, estetik ve zengin bir ortam sağlar. Bu sistem ister binalarınızda, ister villalarınızda kullanılsın sizlere en şık ve trend görünümü sağlar.

-Kış bahçeleri cam çatı formunda da tasarlanabilmektedir. Son zamanlarda güneşi kontrol edebilme özellikli yeni camlar sayesinde tasarlanmış son moda cam çatılı sistemler de oldukça kullanılmaktadır.

-Kış bahçesi sistemleri her mekana göre geleneksel veya çağdaş tasarımda tercih edilen renk ve ebatta uygulanabilmektedir.

 

NYÇ Tente olarak ileri teknolojik çözümlerimizle daha iyi bir dünya yaratmak adına çalışıyor; kullanıcılarımızın ihtiyacına uygun, kaliteli ve sürdürülebilir sistemler tasarlıyoruz. İzmir'de ihtiyacınıza uygun kış bahçesi tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ve kaliteli sistemlerimizle kullanıcılarımızın memnuniyeti önceliğimizdir.


NYÇ Otomatik Tente