Sabit Tente

Sabit Tente

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Sabit Tente

Sabit tente üretimini özenle yapıyoruz. Siz de hemen bahçe, kafe, teras gibi alanlar için tente hizmeti alın.

Sabit tente, geniş olan alanlar veya daha küçük olan alanlar için uygundur. Aynı zamanda korunaklı bir seçenek olduğundan, yağışın çok olduğu yerlerde, güneşli olan alanlarda tercih edilebilir. Sabit tente, otomatik kullanıma gerek duyulmayan alanlarda tercih edilir. Bunun için sabit seçeneğinde, alan boyutu önemlidir. Kullanım, işlevsellik önemlidir.

Sabit Tente Modelleri

Sabit olan tentelerde malzemeler değişebilir. Sabit tente modelleri, boyut açısından özel şekilde üretilebilir. Ekibimizin uzman olduğu bu alan, tentelerin farklı boyut – farklı malzeme olarak üretimini de kolaylaştırmaktadır. Sizin için sunulan çok sayıda model arasından seçim yapabilirsiniz. Bu modelleri değerlendirmeniz durumunda, hemen siz de tente sipariş edebiiirsiniz.

4 adet direk
2 adet direk
Direklerinde arasında makas
Direklerin hareketini sağlayan tabla şeklinde iskelet yapısı
Talep edilen renkler ve kumaşlar (logolu baskı – isimler)

Gibi farklı malzemeler ile tente modellerinin belirlenmesi söz konusu. Sabit tente çeşitleri içinde yer alan sabit tentenin kullanımı kolaydır. Sabit olan modeller için hareket etme kabiliyetinin kısıtlı olması, alan uygun şekilde monte edilmesi durumunda sorun çıkarmaz. Eğer duruma göre açılmasını istediğiniz alanlarda kullanılacaksa önerimiz otomatik seçeneklerini de incelemeniz olacaktır. 

Sabit Tente Fiyatları

Tente modelleri arasında en uygun ödemelerin olduğu tente türüdür. Bakıldığında direkt olarak tente modellerine göre, fiyatına göre avantajlı bir şekilde tentenin kullanımı sağlanmaktadır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, siz de en uygun fiyattan tente yaptıracaksınız. Ekibimiz ile iletişim kurmanız halinde, ekonomik ödemelere de yer verilecek şekilde direkt olarak kullanım sağlanacak. Bunu değerlendirmeniz halinde, Sabit tente fiyatları hakkında da net bilgi alarak talep sunabilirsiniz. Sizin için uygun olan ödemeler sunulmaktadır.

İndirimli fiyatlar;
Genel olarak indirimli ödemeler ile hareket ediyoruz. Ekibimizin sunduğu  profesyonel hizmete aynı zamanda ekonomik ödemeler ile ulaşmanız sağlanıyor. Sunulan kaliteli hizmeti kaçırmadan, siz de sabit tente ve diğer tente modelleri için inceleme yapabilirsiniz. Ekonomik ödemeler sayesinde avantajlı bir şeklide tente almanız sağlanır. 


Sabit Tente İzmir


Sabit tente İzmir ili başta olmak üzere tüm Türkiye'ye verdiğimiz bir hizmettir. Üretimini bizzat kendi atölyelerinde gerçekleştirip müşteri tercihine göre demonte ürün olarak da sunmaktayız. Sabit tente fiyatları İzmir içinde ise yoğun bir şekilde montaj hizmetini vermekteyiz. Konusunda tecrübeli personellerimiz ile en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Hemen bizleri arayın ve telefonda teklif alın. NYÇ Otomatik Tente