Yarasa Tente

Yarasa Tente

Beni Arayın

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Yarasa Tente

Yarasa tente üretimi yapıyoruz. Siz de hemen bahçe, kafe, teras gibi alanlar için tente hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yarasa tente, geniş olan alanlar için kullanıma uygundur. Aynı zamanda korunaklı bir seçenek olduğundan, yağışın çok olduğu yerler için önerilir. Gündüz güneş ışığından korumak açısından da avantajlı olacaktır. Otomatik tente sisteminin kullanımı son derece pratik ve kolay olduğundan, siz de bunu tercih ederek hizmet alabilirsiniz. Uzun zamandır yaptığımız üretim sayesinde, deneyimimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz.

Yarasa Tente Modelleri

Tente modelleri çok sayıdadır. Her renk üretimi olan Yarasa tente modelleri, boyut açısından da özel şekilde üretilebilir. Ekibimizin uzman olduğu bu alan, direkt olarak hizmet almanızı kolaylaştırır. Sizin için sunulan çok sayıda model var. Bu modelleri değerlendirmeniz durumunda, hemen siz de tente üretiminden faydalanabilirsiniz.

2 adet Direk
Direklerinde arasında makas
Direklerin hareketini sağlayan tabla şeklinde iskelet yapısı
Seçilen özel malzemeler
Talep edilen renkler ve kumaşlar (logolu baskı – isimler)

Verilen malzemeler ile ortaya güvenli bir tente çıkar. Yarasa tente çeşitleri içinde yer alan sabit ya da otomatik olan modeller de var. Sabit olan modeller için hareket etme kabiliyetinin kısıtlı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer duruma göre açılmasını istediğiniz alanlarda kullanılacaksa önerimiz her zaman otomatik olan modellerin tercih edilmesidir. Sizin için sunulan seçenekleri değerlendirip ona göre modeller arasından birini seçebilirsiniz. 

Yarasa Tente Fiyatları

Peki, tenteler için belirlenmiş olan fiyatlar nedir? İndirimli ödemelere de yer verdiğimiz modellerimizde, fiyatlar tamamen modele göre ve boyuta göre belirlenir. Sizin seçmiş olduğunuz otomatik çift tenteler için piyasanın altında fiyatlar vermeye özen gösteriyoruz. Üretim aşamasında kaliteden ödün vermeden maliyeti düşürmeye gayret ediyoruz. Zaman zaman uygulanan indirimlerimiz sayesinde, sorunsuz bir şekilde tente yaptırabilirsiniz. Ekibimizin bu alanda son derece avantajlı üretimler yapması, uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getirmektedir. Yarasa tente fiyatları ve diğer merak ettikleriniz için hemen iletişime geçebilirsiniz. Yapılacak olan bilgilendirmenin sonunda hizmet almanız sağlanır. 

Yarasa tente İzmir başta olmak üzere tüm Ege bölgesine sunduğumuz montajlı ve demonte bir hizmettir. Bir diğer adıyla yarasa branda müşterilerin taleplerine uygun olarak özel imal edilmetedir. Detaylı bilgi için hemen bizi arayın.


NYÇ Otomatik Tente